ju

Dažniausias klausimas antsvorį ir nutukimą turintiems žmonėms - kaip suvartoti mažiau maisto ir nejausti alkio? Laikantis sveikos mitybos principų ir taisyklių organizmas gauna visas jam reikiamas maistines medžiagas, palaiko esamą svorį. Norint sumažinti savo kūno svorį, vienas iš būdų yra sumažinti savo paros energijos kiekį (kalorijų skaičių), tačiau vertėtų atsiminti, kad sumažinti galima tik 300-500 kcal per parą. Sumažinus kalorijų skaičių, tačiau maitinantis pagal visas sveikos mitybos taisykles ir principus turėtų sumažėti nuolatinis alkio jausmas, pagerėti bendra organizmo savijauta. Jei stengiatės maitintis sveikai, tačiau vis persivalgote, derėtų išbandyti kelis patarimus, kurie turėtų pakeisti jūsų kasdienės mitybos įpročius. Visgi yra sakoma, jog siekiant didelių tikslų reikia pradėti nuo mažu, tačiau reikšmingų žingsnių!

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras skelbia sveikatos ugdymo veiklų konkursą-akciją „Sveikatos fiesta 2019“.

Konkurso-akcijos tikslas – suaktyvinti formaliojo ir neformaliojo švietimo įstaigų, jų bendruomenių, jaunimo organizacijų veiklą: bendromis mokinių, mokytojų ir bendruomenės pastangomis kurti inovatyvią ir integruotą visaapimančią sveikatos stiprinimo sistemą bei sveikatai palankią aplinką.

Konkurse-akcijoje kviečiami dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų 1–12 klasių mokiniai, neformaliojo švietimo mokyklų ugdytiniai, profesinio mokymo įstaigų mokiniai ir kitos mokinių komandos (klubai, būreliai, jaunimo organizacijos), ikimokyklinių ugdymo įstaigų pedagogai, mokytojai, visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, sveikatos ugdymo koordinatoriai.

Konkursas-akcija vykdoma trimis etapais:

I etapas – veiklos aprašų kūrimas, gerosios patirties sklaida;

     II etapas – veiklų vertinimas ir atranka;

     III etapas – Aktyvių veiksmų dienos.

Konkurso-akcijos dalyvių darbai ir ataskaita (priedas) siunčiami iki š. m. rugsėjo 25 d. elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba paštu (Konkursui-akcijai „Sveikatos fiesta 2019“, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Žirmūnų g. 1B, LT-09101 Vilnius).

Papildoma informacija teikiama LMNŠC Sveikatos ir saugos ugdymo skyriuje: Irena Pečiulienė, tel. (8 5) 2766775, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

NUOSTATAI

ATASKAITOS FORMA

Mokymai onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems Gargžduose birželio 6 d.https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png");">❗️tps://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t20/1/16/2b07.png");">⬇️
Daugiau informacijos ir registracija tel. 8 638 69923 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

2019 06 06 Gargždai skelbimas

„CHRODIS PLUS: GERŲJŲ PRAKTIKŲ TAIKYMAS SERGANTIEMS LĖTINĖMIS NEINFEKCINĖMIS LIGOMIS“ KONFERENCIJA BUDAPEŠTE, VENGRIJOJE

Šių metų gegužės mėnesio 14-15 dienomis Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro komanda (Biuro direktorė - Neringa Tarvydienė, projektų specialistės -Toma Stonkė ir Ema Navickienė) dalyvavo Europos sąjungos CHRODIS PLIUS jungtinės veiklos  konferencijoje Budapešte, Vengrijoje.

                      Konferencijoje dalyvavo per 50 projekto partnerių, atstovaujančių 21 bandomąjį projektą viešosioms organizacijoms bei dviem nacionalinio lygmens Europos sąjungos politiniams dialogams. Konferencijos metu buvo siekiama sukurti praktiškai ir politiškai orientuotą požiūrį į lėtinių lygų mažinimą. Projektų sėkmę lėmė projekto veiklų  tobulinimas ir gerosios patirties pasidalijimas tarptautiniu lygiu.  

Dalinamės akimirkomis iš gegužės 14 dieną vykusio susitikimo su Trečio amžiaus universiteto studentais, kurio metu pranešimą apie antibiotikus, jų vartojimą pristatė Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro savanorė Ieva Žemgulytė, o į užduodamus klausimus atsakinėjo visuomenės sveikatos specialistė Rasa Palionienė.

5

7

6

Renginių kalendorius

Birželis 2019
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Marion
Nescia
Nenusisuk
Neuzstrik
Ambasadorius
Nepirk
Sokti
Grįžti į viršų