Anoniminės psichologo konsultacijos

Skaityti plačiau

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia Klaipėdos rajono gyventojus (suaugusiuosius) pasinaudoti nemokamomis, profesionaliomis, anoniminėmis psichologo paslaugomis.

Psichologo konsultacija – tai pagalba suprasti save ir savo situaciją tam, kad kuo lengviau priimtume sprendimus ir galėtume įveikti sunkumus. Pats sunkiausias etapas – pirmas žingsnis priimant pagalbą, tad jei Jums ar Jūsų artimam žmogui reikalinga pagalba nedvejokite ir registruokitės pirmai konsultacijai jau dabar.

 

Konsultacijas teikia:

 

Giedrė Gutauskienė

Mob.: 8 655 74458

giedre.gutauskiene@visuomenessveikata.lt

Psichologinės gerovės ir psichikos sveikatos stiprinimo paslaugos

Skaityti plačiau

Numatytos Programos veiklos:

  • streso valdymo praktiniai užsiėmimai;
  • emocijų atpažinimo ir išraiškos, konfliktų valdymo praktiniai užsiėmimai;
  • psichologinės konsultacijos asmenų grupėms;
  • kiti psichologinę gerovę ir (ar) psichikos sveikatą stiprinantys praktiniai užsiėmimai.

Registruotis

Psichikos sveikatos kompetencijų didinimo įmonių darbuotojams programa

Skaityti plačiau

Mokymų tikslas – didinti darbdavių ir darbuotojų žinias apie psichikos sveikatą darbe ir stiprinti jų kompetenciją psichikos sveikatos srityje, pagrindinį dėmesį skiriant darbuotojų atsparumo psichikos sveikatos rizikos veiksniams didinimui ir psichosocialinės aplinkos darbovietėse gerinimui.

Užsiėmimų trukmė – 40 val., iš jų praktinių užsiėmimų – ne mažiau kaip 25 val., likę užsiėmimai teoriniai.

Užsiėmimų laikai derinami su grupe. Grupėje dalyvių skaičius – 8-20 asmenų.

Registruotis

Anoniminės konsultacijos asmenims, kenčiantiems nuo priklausomybių

Skaityti plačiau

Priklausomybės – tai ligos, sukeliamos alkoholio ir kitų psichotropinių medžiagų. Jų atsiradimą lemia biologiniai, psichologiniai ir socialiniai veiksniai. Tai lėtinė liga, kuri išsivysto per ilgą laiko tarpą, todėl svarbu pastebėjus jau besivystančią ligą laiku kreiptis pagalbos.

Priklausomybės konsultavimo paslaugos teikiamos vadovaujantis mokslu grįstais metodais, laikantis konfidencialumo principo, grindžiamos abipuse pagarba, tarpusavio supratimu bei susitarimu.

Registruotis pas priklausomybių konsultantą galite telefonu 8 630 49591, el. paštu  vytautaskonsultantascentras@gmail.com arba žemiau nurodytoje registracijos formoje.

Registruotis pas psichologą

UGDYMO ĮSTAIGŲ DARBUOTOJŲ PSICHIKOS SVEIKATOS KOMPETENCIJOS DIDINIMO programa

Skaityti plačiau

Mokymų tikslas – didinti mokyklų darbuotojų žinias apie vaikų ir paauglių psichikos sveikatą ir stiprinti jų gebėjimus praktiškai pritaikyti žinias ir nuostatas apie psichikos sveikatą, reikalingas spręsti sudėtingas kompleksines situacijas, kylančias dirbant su vaikais ar paaugliais.

Bendra mokymų trukmė – 40 valandų. Iš jų 8 valandos yra skirtos nuotoliniams mokymams, o likusios 32 valandos – kontaktiniam darbui su darbuotojais, dalyvaujančiais mokymuose. Mokymai vykdomi 3–8 mėnesius rengiant mokymų užsiėmimus darbuotojams ne rečiau kaip vieną kartą per mėnesį. Vieno užsiėmimo trukmė – ne mažiau kaip 2 valandos. Užsiėmimų laikai derinami su grupe.

Mokymai vykdomi 8-12 darbuotojų grupei.

Registruotis

Skip to content