Akcija „Ištiesk draugui ranką…“ Gargždų „Minijos“ progimnazijoje

Akcija „Ištiesk draugui ranką…“ Gargždų „Minijos“ progimnazijoje

Spalio 10 dieną minima Pasaulinė psichikos sveikatos diena. Minėdamos šią dieną, Gargždų „Minijos“ progimnazijos visuomenės sveikatos specialistė Rasa Palionienė kartu su psichologe Vita Adomavičiene organizavo akciją „Ištiesk draugui ranką…“.

Specialistės kvietė 1 – 4 klasių mokinius ir mokytojas sukurti stendą iš nupieštų delnų. Kodėl delnai? Todėl, kad paduodamas ranką, apkabindamas, gali padėti žmogui, kai jam emociškai sunku.

Vaikai delniukus ne tik spalvino, puošė įvairiomis priemonėmis, karpė iš spalvoto popieriaus, bet ir jų viduje užrašė kaip galėtų padėti savo draugui, klasiokui, kaimynui, šeimos nariui, gyvūnėliui ar nepažįstamam žmogui, kai jam emociškai sunku. Vaikų darbeliai kūrybiški ir spalvingi, todėl šiuo grožiu norime pasidalinti su jumis.

Rūpinkimės savo psichikos sveikata ne tik tuomet, kai primena, bet kasdien: pailsėkime, judėkime, maitinkimės sveikiau, leiskime laiką gryname ore, prisiminkime draugus ir kartu su jais leiskime smagiai laiką!

Už dalyvavimą šių metų akcijoje, mokiniams ir mokytojoms dėkoja psichologė Vita Adomavičienė ir visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Rasa Palionienė.

 

 

 Skip to content