Baziniai savižudybių prevencijos mokymai Skuodo rajone

Baziniai savižudybių prevencijos mokymai Skuodo rajone

Kviečiame Skuodo rajono savivaldybės gyventojus (16 metų ir vyresnius) registruotis į Bazinius savižudybių prevencijos mokymus.

Tai 3 valandų mokymų programa, norintiems įgyti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių kaip atpažinti savižudybės rizikos ženklus, tinkamai į juos reaguoti ir paskatinti kreiptis psichologinės pagalbos.

Bazinių mokymų tikslas – išmokyti savivaldybių gyventojus vyresnius nei 16 metų atpažinti savižudybės rizikos ženklus, tinkamai į juos reaguoti ir suteikti informacijos apie galimą psichologinę pagalbą.

Bazinių mokymų trukmė – ne mažiau kaip 3 valandos, iš kurių bent 1 valanda yra skiriama praktiniams įgūdžiams formuoti ir tobulinti.

Baziniai mokymai vykdomi ne mažiau kaip 10 asmenų grupei. Grupės sudėtį formuoja instruktorių komanda, kuri veda mokymus.

Mokymų metu nagrinėjamos temos:

  • Mitai ir faktai apie savižudybes. Savižudybės rizikos ženklai ir jų atpažinimas.
  • Ryšio su savižudybės grėsmę patiriančiu asmeniu užmezgimo pagrindai. Emocinės paramos teikimas ir svarba.
  • Pagalbos teikėjų vaidmuo ir identifikavimas bendruomenėje. Psichologinės pagalbos galimybės Lietuvoje.
  • Praktinis situacijų modeliavimas ir įgūdžių formavimas bei tobulinimas: savižudybės rizikos ženklų atpažinimo, ryšio užmezgimo su savižudybės grėsmę patiriančiu asmeniu, ir nukreipimo pagalbai.

 

Daugiau informacijos ir registracija telefonu 8 655 73718 arba el. paštu erika.berdnikovic@visuomenessveikata.ltSkip to content