Gerovės konsultanto paslaugos Klaipėdos rajone

Gerovės konsultanto paslaugos Klaipėdos rajone

Emocijos yra labai svarbios kasdienėje veikloje. Jos yra tarsi mūsų mąstymo atspindys. Jei prieš kur nors eidami pagalvojame, kad mums ten nepatiks, gali kilti liūdesio, pykčio ir kitos neigiamos emocijos, o jei pagalvojame, kad labai patiks, gali apimti susijaudinimas, džiaugsmas. Tai rodo, jog mūsų emocijos priklauso nuo mūsų minčių. Neigiamos emocijos yra tokios pat svarbios, kaip ir teigiamos emocijos. Neigiamų emocijų atliekama funkcija yra tokia pat svarbi, kaip ir fizinio skausmo, įspėjančio apie potencialią problemą, kurią gali tekti spręsti. Savo ruožtu, teigiamos emocijos yra labai svarbios kuriant teigiamus prisiminimus ir keliant pasitenkinimo atliekama veikla lygį.

Tačiau kartais nutinka taip, kad patiriame daugiau neigiamų emocijų negu teigiamų arba nebeužtenka turimų įgūdžių valdyti neigiamas emocijas. Toks patyrimas gali rodyti, kad pats metas susirūpinti savo emocine sveikata ir kreiptis į gerovės konsultantą, kuris taikydamas kognityvinę elgesio terapiją kartu su klientu nagrinėja, kokios mintys kelia neigiamas emocijas, o kokios – teigiamas. Taikant praktikas racionalizuojamas mąstymas, kad dauguma minčių būtų ne tik juodos arba baltos, bet įvairių spalvų. Po konsultacijų klientai tampa patys sau konsultantais.

Gerovės konsultantų klientai – tai suaugę asmenys nuo 18 metų, kuriems pasireiškia lengvi streso, nerimo, nemigos, depresijos bei psichologinės adaptacijos problemų požymiai. Konsultuojame gyvai Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure Gargžduose adresu Klaipėdos g. 11 ir Priekulėje adresu Klaipėdos g. 4-2, naujai sutvarkytose jaukiose patalpose. Konsultacijos yra nemokamos, anonimiškos ir lengvai prieinamos – norint jas gauti, nereikia šeimos gydytojo siuntimo. Būtina tik iš anksto užsiregistruoti el. paštu geroves.konsultantas@visuomenessveikata.lt arba tel. +370 659 46603.

Pagerėjusi emocinė sveikata pagerina gyvenimo kokybę. Nelaukite, kol problemos įsisenės, ir vos pajutę pirmuosius simptomus nedvejodami kreipkitės.

***
𝑃𝑎𝑠𝑙𝑎𝑢𝑔𝑜𝑠 𝑡𝑒𝑖𝑘𝑖𝑎𝑚𝑜𝑠 𝑖̨𝑔𝑦𝑣𝑒𝑛𝑑𝑖𝑛𝑎𝑛𝑡 𝑓𝑖𝑛𝑎𝑛𝑠𝑢𝑜𝑗𝑎𝑚𝑎̨ 2014-2021 𝑚. 𝐸𝑢𝑟𝑜𝑝𝑜𝑠 𝑒𝑘𝑜𝑛𝑜𝑚𝑖𝑛𝑒̇𝑠 𝑒𝑟𝑑𝑣𝑒̇𝑠 𝑓𝑖𝑛𝑎𝑛𝑠𝑖𝑛𝑖𝑜 𝑚𝑒𝑐ℎ𝑎𝑛𝑖𝑧𝑚𝑜 𝑝𝑟𝑜𝑔𝑟𝑎𝑚𝑜𝑠 „𝑆𝑣𝑒𝑖𝑘𝑎𝑡𝑎“ 𝑝𝑟𝑜𝑗𝑒𝑘𝑡𝑎̨ „𝐾𝑙𝑎𝑖𝑝𝑒̇𝑑𝑜𝑠 𝑟𝑎𝑗𝑜𝑛𝑜 𝑠𝑎𝑣𝑖𝑣𝑎𝑙𝑑𝑦𝑏𝑒̇𝑠 𝑝𝑠𝑖𝑐ℎ𝑖𝑘𝑜𝑠 𝑠𝑣𝑒𝑖𝑘𝑎𝑡𝑜𝑠 𝑝𝑎𝑠𝑙𝑎𝑢𝑔𝑢̨ 𝑝𝑟𝑖𝑒𝑖𝑛𝑎𝑚𝑢𝑚𝑜 𝑢𝑧̌𝑡𝑖𝑘𝑟𝑖𝑛𝑖𝑚𝑎𝑠“ (𝐿𝑇03-1-𝑆𝐴𝑀-𝐾03-007).Skip to content