Įteikti pirmi PSKD veiklos pažymėjimai

Įteikti pirmi PSKD veiklos pažymėjimai

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įteikė pirmus psichikos sveikatos kompetencijų didinimo įmonių darbuotojams programos baigimo pažymėjimus įmonės UAB „Kečas“ komandai.

Įmonės darbuotojai pabaigė beveik 3 mėnesius trukusią Programą: komanda dalyvavo 40 val. praktiniuose ir teoriniuose užsiėmimuose, kuriuos vedė UAB „Verslo Aljansas“ profesinės sveikatos specialistė Jolanta Birbalienė ir psichologė Daiva Grikšienė.

Užsiėmimų metu dalyviams buvo perteikiamos žinios ir formuojami praktiniai įgūdžiai tokiomis temomis, kaip psichikos sveikatos samprata, įtampa darbe ir jo įveika, psichosocialiniai darbo aplinkos veiksniai, psichologinio smurto, persekiojimo ir kt. žalingų psichosocialinių darbo aplinkos veiksnių apraiškos darbo kolektyvuose, jų prevencija, taikant mokslu ir praktika grįstas streso valdymo programas, darbingumas, jam įtakos turintys veiksniai, darbo ir asmeninio gyvenimo derinimo galimybės, profesinis perdegimas, jo priežastys ir prevencija, organizacinės priemonės įmonės ir asmens lygmeniu, socialinė parama darbe.

Šiais metais taip pat kviečiame Klaipėdos rajone veikiančių įmonių komandas dalyvauti psichikos sveikatos kompetencijų didinimo įmonių darbuotojams programoje.

Dalyvavimas nemokamas. Dėl detalesnės informacijos kviečiame kreiptis telefonu (8 46) 45 37 54 arba elektroniniu paštu i.karpavice@visuomenessveikata.lt

Daugiau informacijos apie vykdomą programą rasite ČIA.Skip to content