Jau galima registruoti Europos judumo savaitei skirtus renginius

Jau galima registruoti Europos judumo savaitei skirtus renginius

Aplinkos ministerija, Europos judumo savaitės koordinatorė Lietuvoje, šiemet ragina ne tik savivaldybes, bet visas šalies įmones, organizacijas ir benduomenes, miestus ir miestelius aktyviai prisijungti prie kasmetinės miestų tvaraus judėjimo akcijos ir dalyvauti EUROPOS 𝐉𝐔𝐃𝐔𝐌𝐎 SAVAITĖJE, kuri vyks rugsėjo 16-22 d.

2023 metų Europos judumo savaitės tema – 𝑻𝒂𝒖𝒑𝒚𝒕𝒊 𝒆𝒏𝒆𝒓𝒈𝒊𝒋𝒂̨, o šūkis 𝑱𝒖𝒅𝒆̇𝒌 𝒍𝒂𝒊𝒔𝒗𝒊𝒂𝒖. Per savaitę visoje Europoje ir ne tik, beveik 3 000 miestų ir miestelių skatina elgsenos pokyčius, pirmenybę teikdami aktyviam judumui, viešajam transportui ir kitiems švariems, pažangiems transporto sprendimams, organizuodami informuotumo didinimo veiklą ir renginius su vietos suinteresuotaisiais subjektais.

Kviečiame prisidėti prie šios iniciatyvos ir aktyviai organizuoti šviečiamuosius renginius savo bendruomenėje, tai gali būti įvairūs iššūkiai, renginiai, konkursai, žygiai pėsčiomis/dviračiais ir t.t.
Planuojamas Europos judumo savaitės veiklas, renginius jau gali registruoti internetiniame puslapyje www.mobilityweek.eu , čia taip pat rasite detalesnę informaciją apie planuojamus kitų šalių renginius ir veiklas. Savo planuojamas veiklas taip pat galite siųsti ir mums el. paštu rosita.virkete@visuomenessveikata.lt iki rugsėjo 4 d.

P. S. Jau greitai paskelbsime informaciją apie planuojamas Biuro veiklas, skirtas Europos judumo savaitei. Sekite naujienas.Skip to content