Kovo 16 Lietuvoje įvestas karantinas

Kovo 16 Lietuvoje įvestas karantinas

Kovo 16,  vidurnaktį, Lietuvoje įvestas karantinas, kuris tęsis iki kovo 30 d. 24 val.

Ką svarbu žinoti?

⚠️ Tarpmiestinio ir priemiestinio keleivinio transporto intensyvumas ribojamas. Sėdimas vietas leidžiama užimti ne mažesniu nei 1 m atstumu.

⚠️ Klaipėdos rajono savivaldybėje, taip pat ir seniūnijose, nuo kovo 16 d. asmenys aptarnaujami ir konsultuojami bus tik nuotoliniu būdu.
El. paslaugos: https://bit.ly/3cUY1HQ ir https://bit.ly/38T2V5e. Tel.: (8 46) 21 11 16, (8 46) 47 20 25, (8 46) 45 25 45. Prašymai ir dokumentai priimami ir el. paštu savivaldybe@klaipedos-r.lt.

⚠️ Ir atvirose, ir uždarose erdvėse renginiai draudžiami.

⚠️ Draudžiamas kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymas ir fizinis lankytojų aptarnavimas.

⚠️ Viešojo maitinimosi įstaigų, restoranų, kavinių, barų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų veikla draudžiama, išskyrus kai maistas gaminamas išsinešti arba pristatomas gyventojams.

⚠️ Parduotuvių, išskyrus maisto prekių; prekybos ir pramogų centrų, išskyrus maisto, veterinarijos, vaistinių ir optikos prekių parduotuves juose; turgaviečių, išskyrus maisto, veikla draudžiama, išskyrus internetinę prekybą ir kai prekės pristatomos gyventojams.

⚠️ Grožio paslaugų teikimas draudžiamas.

⚠️ Atsiskaitymams rekomenduojama nenaudoti grynųjų pinigų.

⚠️ Ugdymo ir vaikų priežiūros procesas bei švietimo veikla visose švietimo įstaigose, dienos ir užimtumo centruose stabdoma, organizuojant ugdymo procesą nuotoliniu būdu.

⚠️ Odontologijos paslaugų teikimas atidedamas, išskyrus būtinosios medicinos pagalbos užtikrinimą.

⚠️ Planinės operacijos atidedamos. Pacientų lankymas draudžiamas, išskyrus terminalinės būklės pacientų ir vaikų iki 14 metų lankymą, gydančiojo gydytojo leidimu.

⚠️ Sveikatos paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu: vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymas, konsultacijos, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimas ir tęsimas, gydytojo-gydytojui konsultacijos ir kt.

Daugiau informacijos: https://bit.ly/33jzV5j