Kviečiame dalyvauti konkurse “Judriausias”

Kviečiame dalyvauti konkurse “Judriausias”

Kviečiame visus Klaipėdos rajono savivaldybės gyventojus dalyvauti konkurse “Judriausias”. Konkurso metu rinksime Judriausią mokyklą, Judriausią darželį, Judriausią įmonę/įstaigą ir Judriausią gyventoją (-us).

Norint dalyvauti konkurse Jums reikia nufilmuoti trumpą, iki 2 minučių, video klipą, kuriame atskleistumėte kaip aktyviai, smagiai leidžiate laisvalaikį. Savo video klipą trumpai aprašykite ir atsiųskite el. paštu dovile.skuodaite@visuomenessveikata.lt iki rugsėjo 20 dienos. Rugsėjo 22 dieną, “Dienos be automobilio” renginio metu paskelbsime ir apdovanosime nugalėtojus. Konkurso nuostatai.

Konkursas “Judriausias” skirtas Europos judumo savaitei paminėti. Europos judumo savaitė – didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 d. 2019 m. Europos judumo savaitės šūkis: „Žingsniuokime kartu!“ Šių metų tema „Vaikščiokime ir važinėkime dviračiu saugiai“ akcentuoja ir atkreipia dėmesį į ėjimą pėsčiomis kaip susisiekimo rūšį, kuri dažnai yra nepakankamai įvertinama. Kelionės pėsčiomis ir dviračiu – tai aktyvios judumo rūšys –svarbios visos Europos miestų ateičiai. Prieš 50 metų žmonės keliavo pėsčiomis ar dviračiu tik tuo atveju, jei neturėjo galimybės įsigyti automobilio. Dabar Europos miestai kenčia nuo per didelio automobilių kiekio.