Kviečiame dalyvauti paskaitoje „Liaudies medicina ne tik sveikatai, bet ir lietuvybei“

Kviečiame dalyvauti paskaitoje „Liaudies medicina ne tik sveikatai, bet ir lietuvybei“

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti paskaitoje „Liaudies medicina ne tik sveikatai, bet ir lietuvybei“. Paskaitą ves lektorius filologas, etnologas, kineziterapeutas Jonas Tilvikas. Paskaita vyks adresu Klaipėdos g. 11, Gargždai (Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro patalpos, įėjimas iš kiemo pusės) vasario 17 d. 17.30 val.

Lietuvių liaudies medicina yra liaudies kultūros dalis, daug lietuvių liaudies medicinos žinių atsispindi papročiuose, patarlėse, priežodžiuose, sakmėse, pasakose. Paskaitos metu sužinosite, kokiais būdais gydėsi ar stiprino savo sveikatą  Mažosios Lietuvos ir Žemaitijos krašto gyventojai, kokie būdai buvo labiausiai paplitę XIX amžiuje, kas vis dar naudojama šomis dienomis, kokie skirtumai sveikatos gerinimo procese.

Dalyvavimas nemokamas, būtina išankstinė registracija.

Norinčius dalyvauti, kviečiame registruotis iki vasario 16 d. tel. 8-659-61270, el. p. renginiai@visuomenessveikata.lt arba internetiniame puslapyje www.visuomenessveikata.lt (pasirinkti skyrių „Renginiai“).Skip to content