Kviečiame dalyvauti trečiajame Europos internetiniame narkotikų tyrime

Kviečiame dalyvauti trečiajame Europos internetiniame narkotikų tyrime

Šiandien 30 Europos šalių, tarp jų ir Lietuvoje, startuoja Europos internetinis narkotikų tyrimas. Ar vartoji narkotikus? Kokius? Kiek? Kaip dažnai? Tai yra pagrindiniai tyrimo klausimai, kurie leis geriau suprasti narkotikų vartojimo įpročius skirtingose Europos šalyse ir prisidės prie Europos narkotikų politikos kūrimo ateityje. Tyrimą koordinuoja ir rezultatus apibendrins Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centras (EMCDDA). Apklausa skirta 18 metų ir vyresniems asmenims, vartojusiems bent vieną narkotinę ar psichotropinę medžiagų nors kartą per paskutinius 12 mėnesių. Tyrimu taip pat siekiama įvertinti naujų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo patirtis bei šiuo metu daug diskusijų įvairiose šalyse keliančių CBD ir mažos koncentracijos THC produktų vartojimo tikslus ir paplitimą. Be abejo yra įtraukta ir klausimų, kurie leis geriau suprasti COVID-19 nulemtus narkotikų vartojimo pokyčius.

Tyrimo vykdytojai užtikrina visišką apklausos anonimiškumą ir tikisi atvirų ir atidžių atsakymų į klausimus. Kaip ir ankstesniais metais, apklausos viešinimą atlieka EMCDDA Reitox tinklo nacionaliniai centrai ir jų partneriai.

Europos internetiniame narkotikų tyrime lietuvių ir anglų kalbomis:

 

Daugiau informacijos nuolat atnaujinamoje Facebook paskyroje: Europos internetinis narkotikų tyrimas-Lietuva@EINTLietuva

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento informacija

 Skip to content