Kviečiame į psichologinius užsiėmimus

Kviečiame į psichologinius užsiėmimus

Kviečiame Klaipėdos rajono gyventojus dalyvauti praktiniuose streso valdymo užsiėmimuose (2 dalių, 6 val. trukmės).

Renkamos dvi grupės:

1 grupė – kovo 19 d. ir 26 d., penktadieniais, 9.00-12.00 val.

2 grupė – kovo 3 d. ir 10 d., trečiadieniais, 17.30-20.30 val.

Vietų kiekis ribotas. Vienoje grupėje dalyvauja iki 10 asmenų.

Užsiėmimus ves Gina Levickienė – psichologė, kognityvinės-elgesio terapijos praktikė, lektorė, sertifikuota įsisąmoninimu (Mindfulness) grįstos psichologijos programų trenerė, vedanti streso valdymo programą grupėms nuo 2017 metų. 

 

Dalyvausite šiuose užsiėmimuose:

1 dalis  (trukmė 3 val.)

Kas yra stresas? Kaip ugdyti atsparumą stresui?

Stresas tai visuminė organizmo reakcija, parengianti žmogų greitai veikti grėsmingose situacijose. Toli gražu ne visas stresas yra „blogas“, tik per aukštas streso lygis, trunkantis tam tikrą laiką, pradeda žmogui kliudyti.  Užsiėmimo metu bus aptariamos šios temos:

  • Streso samprata
  • Streso požymių atpažinimas
  • Lėtinio streso simptomų atpažinimas
  • Adaptyvios ir neadaptyvios streso įveikos strategijos
  • Atsparumo stresui ugdymas per dėmesingumo praktikas

 

2 dalis (trukmė 3 val.)

Praktiniai streso valdymo būdai

Ne pats įvykis sukelia stresą, o žmogaus įvykio interpretacija (mąstymas). Nuo mąstymo priklausys ir kokias emocijas žmogus patirs.  Tad atpažindami savo mintis galime sumažinti patiriamą stresą. Relaksacinių, vaizduotės, atjautos bei dėmesingumo metodų pagalba galime mokytis pasirūpinti savimi bei sumažinti patiriamo streso lygį. Užsiėmimo metu praktiškai mokysimės:

  • Mąstymo klaidų atpažinimo
  • Įvairių relaksacijos metodų

 

Užsiėmimai grindžiami kognityvinės elgesio terapijos, dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) bei atjautos principais.

Būtina išankstinė registracija į užsiėmimus: registracija@visuomenenessveikata.lt (regsitruojantis nurodykite vardą, pavardę, savo amžių, telefono numerį ar el.paštą, ir į kurią grupę pageidaujate).

Užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu, užsiregistravus, bus atsiųsta užsiėmimų nuoroda, prie kurios prisijungsite numatytomis dienomis.Skip to content