Kviečiame į seminarų ciklą  “Motinos ir kūdikio sveikatos priežiūra”

Kviečiame į seminarų ciklą  “Motinos ir kūdikio sveikatos priežiūra”

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras šių metų rugpjūčio mėnesį rengia 4 seminarų ciklą “Motinos ir kūdikio sveikatos priežiūra”.

Šių seminarų dalyviai sužinos, kaip galima pasiruošti sklandžiam gimdymui, su kokiais iššūkiais susiduriama pogimdyminiu laikotarpiu, kokios dažniausios žindymo klaidos ir kaip jų išvengti, kuo ypatinga naujagimio priežiūra ir kaip elgtis atsitikus nelaimingiems įvykiams.

Galime padėti šeimoms, kurios ruošiasi svarbiam savo gyvenimo įvykiui – vaikelio gimimui. Subūrėme profesionalų komandą, kuri dalijasi ne tik savo žiniomis, bet ir moko, negaili praktinių patarimų, atsako į iškilusius klausimus. Į paskaitų ciklą kviečiame ir tėvelius, ir senelius, aukles, – žmones, kurie prisideda prie vaiko auginimo bei auklėjimo.
Esame atviri naujovėms: mūsų paskaitose – naujausios pasaulio metodikos, tendencijos.

Dalyvavimas užsiėmimuose nemokamas, tad labai maloniai kviečiame atvykti pas mus, pasikviesti artimuosius, kurie prisidės/prisideda prie vaikelio auginimo ar kitus pažįstamus, kuriems šios temos yra aktualios ir gali būti naudingos.Skip to content