Kviečiame į vaikų sveikatingumo dienos stovyklą „Tapk sveikatos ambasadoriumi!“

Kviečiame į vaikų sveikatingumo dienos stovyklą „Tapk sveikatos ambasadoriumi!“

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia į vaikų sveikatingumo dienos stovyklą „Tapk sveikatos ambasadoriumi!“.

Kada? 2020 metų liepos 27-31 dienomis, nuo 9.30 iki 17.30 val.

Apie stovyklą: stovykla vyks Dovilų pagrindinėje mokykloje, Klaipėdos g. 35, Dovilai.

Stovyklos dienos suskirstytos į penkias pagrindines temas – pirmosios pagalbos, mitybos, fizinio aktyvumo, dantų ir burnos priežiūros, priklausomybes sukeliančių medžiagų vartojimo prevencijos.

Stovyklos užsiėmimai: stovyklos dienos pradedamos aktyvia ir linksma mankšta, vaikai kasdien susipažins su skirtingomis ir įdomiomis edukacijomis. Profesionalių lektorių komanda aiškiai ir paprastai, remdamiesi ne tik teorija, bet ir praktiniais užsiėmimais, sukurs įsimintiną stovyklos atmosferą ir padės ugdyti pagrindines sveikos gyvensenos kompetencijas stovyklos dalyviams. Savo jėgas ir sugebėjimus vaikai išbandys orientaciniuose pėščiųjų/dviračių žygiuose bei linksmose, komandinį darbą stiprinančiose estafetėse ir rungtyse. Vaikai gebės pasigaminti sveikatai palankius patiekalus ir sąmoningai į(si)vertinti savo mitybą. Po stovyklos vaikai taps tikrais sveikatos ambasadoriais, kurie skleis sveikatingumo idėjas ir žinias bendraamžių tarpe.

Biudžetas: projekto lėšomis bus apmokėta visa dalyvavimo stovykloje kainasu maitinimu (pietūs ir pavakariai).

Kas gali dalyvauti? Klaipėdos rajone gyvenantys vaikai nuo 7 metų. Vaikai jau dalyvavę ankstesnėje nemokamoje stovykloje į šią neregistruojami.

Kaip dalyvauti? Registruotis el.paštu renginiai@visuomenessveikata.lt ir tel. 8 655 74790. Registracija vyksta iki 2020 m. liepos 17 d., užpildžius laisvas vietas registracija stabdoma, nes vietų skaičius ribotas.

Aktualu: pasirašant stovyklos sutartį būtina pridėti galiojančią vaiko sveikatos pažymą.

Tėvai (globėjai) turi pasirūpinti vaiko pristatymu ir pasiėmimu į/iš stovyklos. Stovykloje gali dalyvauti tik sveiki vaikai, nesergantys lėtinėmis ligomis, nekarščiuojantys, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių.

Stovyklos programa

Stovykla finansuojama Europos Sąjungos socialinio fondo lėšomis įgyvendinant projektą

„Sveikos gyvensenos skatinimas Klaipėdos rajone“, Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-31-0006.

 Skip to content