Kviečiame vyresnio amžiaus asmenis į sveikatos stiprinimo stovyklą „Tapk sveikatos ambasadoriumi!“

Kviečiame vyresnio amžiaus asmenis į sveikatos stiprinimo stovyklą „Tapk sveikatos ambasadoriumi!“

Visos vietos užpildytos, registracija stabdoma!

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras Klaipėdos rajone gyvenančius 55 metų ir vyresnius asmenis kviečia į sveikatos stiprinimo stovyklą „Tapk sveikatos ambasadoriumi!“. Stovykla vyks kovo 16-20 dienomis – 5 dienos su nakvyne, kaimo turizmo sodyboje „Gribžė“  Mokyklos g.7, Gribžinių k., Klaipėdos r.

Stovyklos dienos bus pradedamos aktyvia mankšta, dalyviai kasdien susipažins su skirtingomis ir įdomiomis edukacijomis. Profesionalių lektorių komanda aiškiai ir paprastai, remdamiesi ne tik teorija, bet ir praktiniais užsiėmimais padės ugdyti pagrindines sveikos gyvensenos kompetencijas stovyklos dalyviams. Savo jėgas, fizinę ištvermę dalyviai išbandys orientaciniuose pėščiųjų/dviračių žygiuose (leidžiant oro sąlygoms), bei nuotaikingose, komandinį darbą ir bendruomeniškumą stiprinančiose estafetėse bei edukacinėse pažintinėse išvykose po apylinkes. Dalyviai gebės pasigaminti sveikatai palankius patiekalus ir sąmoningai į(si)vertinti savo mitybą. Stovykloje daug dėmesio bus skiriama lėtinių ligų prevencijai, kraujotakos sutrikimų ir kitoms, aktualioms sveikos gyvensenos temoms. Po stovyklos dalyviai taps tikrais Klaipėdos rajono sveikatos ambasadoriais, kurie skleis sveikatingumo idėjas ir žinias savo bendruomenėse, bei gebės išsaugoti savo sveikatą.

Dalyvavimas stovykloje nemokamas. Projekto lėšomis bus apmokėta visa dalyvavimo stovykloje kaina su maitinimu (pietūs, priešpiečiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, vanduo, arbata) ir nakvyne. Esant poreikiui į stovyklą galimą pasiimti ir savo maistą. Stovyklos metu griežtai draudžiama vartoti (turėti) alkoholį ar kitas psichoaktyvias medžiagas, rūkyti.

Organizatoriai užtikrina atvykimą į stovyklą ir parvežimą atgal stovyklai pasibaigus. Kovo 16 d. 8 val. 30 min. nuo Gargdždų autobusų stoties (Klaipėdos g. 35, Gargždai) autobusas dalyvius nuveš į stovyklą.

Kas gali dalyvauti? Klaipėdos rajono (deklaravę savo gyvenamąją vietą Klaipėdos rajone) vyresnio amžiaus žmonės nuo 55 metų ir suaugę neįgalieji (t.y. asmenys, kuriems pagal LR neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymą yra nustatytas neįgalumo lygis arba 55 proc. ir mažesnis darbingumo lygis, arba specialiųjų poreikių lygis) iš skirtingų bendruomenių, seniūnijų.

Kaip dalyvauti? Registruotis el.paštu renginiai@visuomenessveikata.lt ir tel. 8 655 74790. Registracija vyksta iki 2020 m. kovo 11 d., užpildžius laisvas vietas registracija stabdoma, nes vietų skaičius ribotas (25 vietos). Dalyvis įsipareigoja dalyvauti visas 5 dienas stovykloje.

Aktualu: Stovyklos detali programa bus skelbiama likus dviems savaitėms iki stovyklos pradžios.

Stovykla finansuojama Europos Sąjungos socialinio fondo lėšomis įgyvendinant projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Klaipėdos rajone“.Skip to content