Laikas išsirinkti! Balsuok už labiausiai patikusias gyventojų idėjas!

Laikas išsirinkti! Balsuok už labiausiai patikusias gyventojų idėjas!

Jau šią savaitę prasidėjo balsavimas, kurio metu Jūs nuspręsit, kokias gyventojų idėjas verta gyvendinti. 25 projektai, 10 seniūnijų ir net mėnuo laiko apsispręsti, kam Jūs atiduosite savo balsą. Tad jei Jums jau 16 metų, esate Klaipėdos rajono gyventojas, galite balsuot net už  tris projektus, kurie, Jūsų manymu, yra originaliausi, įdomiausi ir labiausi reikalingi bendruomenei.

Visą vasarį Savivaldybės specialistų komanda – architektai, infrastruktūros, biudžeto, projektų valdymo specialistai nagrinėjo pateiktas gyventojų idėjas. Po tikslinimų duomenų bazėse ir su projektų autoriais liko net 25 idėjos. Iš viso buvo gautos 45 idėjos, tačiau vienos buvo pateiktos jau po termino, kitas norėta įgyvendinti ne Savivaldybės viešosiose erdvėse, o privačioje žemėje, trečios viršijo maksimalią projektui skiriamą sumą 100 tūkst. eurų ir panašiai.

Ir jau pirmadienį prasideda balsavimas. Jūsų vertinimui bus pateikti 11 didelės apimties projektų, 11 mažos visame rajone ir 3 mažos vertės Gargždų mieste. Tad atkreipkit dėmesį, kad varžysis ne tik projektai, konkurencija vyks ir tarp kategorijų.

Balsavimas vyks dviem būdais – elektroniniu ir naudojant balsavimo biuletenį. Nuoroda į elektroninį balsavimą pirmadienį bus paskelbta Savivaldybės internetiniame puslapyje www.klaipedos-r.lt skiltyje GYVENTOJAI/TAVO IDĖJA. Čia rasite ir popierinį balsavimo biuletenio pavyzdį, kurį atsispausdinę, užpildę ir įdėję į voką galėsite įmesti į prie savivaldybės ar seniūnijos esančią pašto dėžutę.

Čia taip pat bus įdėta ir nuoroda į interaktyvų žemėlapį, kuriame bus išsami informacija apie kiekvieną projektą, taip pat ir kaip jis atrodys realybėje, nes dalis projektų autorių pateikė vizualizacijas.

Ir nepamirškite, kiekvienas iš Jūsų turite net tris balsus. Kitaip sakant, galite balsuoti net už tris labiausiai patikusius projektus.

Tad ką reikia prisiminti balsuojant? Yra vos kelios paprastos taisyklės, kurių kviečiame laikytis.

* Už idėjas balsuoti gali tik gyvenamąją vietą Klaipėdos rajone deklaravę gyventojai nuo 16 metų.

* Vienas gyventojas gali balsuoti tik už tris projektus ir tik vieną kartą.

* Elektroniniu būdu balsavus kelis kartus, galioja paskutinis balsavimas.

* Tam pačiam gyventojui balsavus elektroniniu būdu ir užpildžius popierinę balsavimo kortelę, galioja elektroniniu būdu gautas balsas.

* Tam pačiam gyventojui užpildžius kelias popierines balsavimo korteles, nė vienas balsas neįskaitomas.

* Balsavimas prasideda kovo 1-ąją ir baigsis kovo 30-ąją.

 

PROJEKTAI.

ELEKTRONINIS BALSAVIMAS.

POPIERINIS BALSAVIMO BIULETENIS. 

Klaipėdos rajono savivaldybės informacijaSkip to content