Net 16 komandų išbandė savo jėgas „Futbolas vaikščiojant“ turnyre

Net 16 komandų išbandė savo jėgas „Futbolas vaikščiojant“ turnyre

Kovo 15 d. Kauno KFF treniruočių futbolo centre įvyko antrasis Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamas futbolo turnyras „Futbolas vaikščiojant“, kuriame dalyvavo ir Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro suburta komanda „Minija“.

Kaune vykusiame turnyre dalyvavo 16 komandų iš įvairių Lietuvos miestų: Gargždų („Minija“), Mažeikių („Širšės“, „Ereliai“), Adakavo (Adakavo socialinių paslaugų namų Tauragės padalinys), Tytuvėnų („TAU“),  Klaipėdos (SIŽGB „Kaipėdos Viltis“-„Vilčiukai“, Klaipėdos miesto žmonių su negalia sporto klubas „Žuvėdra“, biudžetinė įstaiga socialinių pasulaugų centras „Klaipėdos lakštutė“), Marijampolės (FK „Sūduvos pelėdos“), Plungės („Bičiuliai“, „Žaibas“), Tauragės („Tauras“, „Zumpė“, „Beržė“), Nidos (Neringos socialinių paslaugų centras „Nidos stirnos“), Kelmės („GGN Paprūdžiai).

„Šiame žaidime mes visi esame lygūs, todėl nenuostabu, kad šis žaidimas skatina įsitraukti ir žmones, turinčius specialių poreikių, o futbolo aikštelėje mes galėjome išvysti pagarbą vienas kitam, o tai yra pagrindinė mūsų stiprybė, vienijanti mus visus“, – pasakojo Lietuvos masinio futbolo asociacijos vadybininkas Martynas Karpavičius.

Komandos žaidė suskirstytos į grupes, po kurių komandos susitiko papildomose varžybose, ketvirtfinalyje, pusfinalyje ir finale. Po emocingų ir aktyvių futbolo varžybų paaiškėjo, kad pirmąją vietą iškovojo Tauragės „Tauro“ žaidėjai, antrą vietą užėmė Plungės „Minija“, trečiosios vietos prizai atiteko Plungės „Žaibas“ komandai, kuri po įtemptų rungtynių įveikė vienintelę komandą iš Sūduvos krašto – Marijampolės „Sūduvos pelėdas“.

Kas yra futbolas vaikščiojant?

Futbolas vaikščiojant tai vis labiau populiarėjanti futbolo žaidimo rūšis Lietuvoje, kur savo galimybes gali išmėginti vyresnio amžiaus žmonės (65 + amžiaus), bei žmonės turintys negalią. Jau trejus metus aktyviai populiarinamas projektas apjungia vis daugiau savivaldybių, kur pagrindinį vaidmenį atlieka visuomenės sveikatos biurai.

Žaidimo taisyklės yra paprastos ir visiems puikiai suprantamos, svarbiausia visus veiksmus žaidimo metu atlikti vaikščiojant, t.y. viena koja visada turi būti padėta ant žemės (turbūt to ir yra išmokti sunkiausia treniruočių metu). Kitos žaidimo taisyklės yra lanksčios, priklausomai nuo to, kiek komandą sudaro narių. Žaidimas yra žaidžiamas su minkštu kamuoliu, siekiant išvengti rimtų traumų.

Kviečia prisijungti

Šį kartą Gargždų „Minija“ nebuvo prizininkų tarpe, bet tai tik dar didesnis stimulas judėti į priekį ir treniruotis dar atsakingiau, kad kituose turnyruose rezultatai džiugintų. Norintys išbandyti savo jėgas šiame žaidime ir prisijungti prie mūsų komandos kviečiame atvykti į treniruotę. Treniruotės vyksta antradieniais ir ketvirtadienias 8:45 val. Gamyklos g. 33, Gargždai. Prisijungti gali ir jaunesni nei 65+ metų amžiaus žmonės.

Jei kyla klausimų, galite susisiekti su visuomenės sveikatos specialiste Rosita Virkete, kuri atsakys į juos: tel. +370 6 59 91923 arba el. p. rosita.virkete@visuomenessveikata.lt

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacijaSkip to content