Sporto ir sveikatingumo stovykla Rietave

Sporto ir sveikatingumo stovykla Rietave

Dvi dienas, rugpjūčio 22 ir 23 dienomis, Rietavo Trečiojo amžiaus universiteto senjorai judėjo „Sporto ir sveikatingumo stovyklos“ ritmu. Abi dienos buvo kupinos judesio, aktyvių žaidimų, geros nuotaikos ir „Miško maudynių“.

Pirmąją stovyklos dieną dalyviai atliko rytinę mankštą, o vėliau savo jėgas patikrino žaisdami „Futbolą vaikščiojant“. Tai mažojo futbolo versija, kuri sugalvota ir reglamentuota kaip atskira žaidimo rūšis siekiant įtraukti į žaidimą senjorus. Žaidimą vedė Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė (fizinis aktyvumas) Brigita Vaivadienė.

Po aktyvių užsiėmimų senjorai buvo kviečiami atsipalaiduoti „Miško maudynėse“. Miško terapija – tai natūralus ir nuostabus būdas sumažinti stresą, stiprinti savijautą bei susigrąžinti ryšį su gamta, įkvėpti gaivaus oro, pasivaikščioti tarp medžių ir pamiršti kasdieninę rutiną. Psichologinį užsiėmimą vedė Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro psichologė Goda Almanaitė.

Antrąją dieną dalyviai pasidalino į dvi grupes. Viena grupė išmėgino „Diskgolfo“ žaidimo subtilybes. Su žaidimo taisyklėmis  supažindino ir užsiėmimą pravedė Rietavo diskgolfo klubo treneriai Saulius Jonušas ir Rokas Drevinskas.

Antra grupė pasirinko ramesnius žaidimus: petankę ir helpongą. Su žaidimų taisyklėmis  supažindino ir užsiėmimą pravedė Brigita Vaivadienė.

Dėkojame Rietavo senjorams už pasitikėjimą, aktyvų įsitraukimą į veiklas ir norą rinktis sveiką gyvenseną.

 Skip to content