Kviečiame dalyvauti konkurse „Jūdriausi būsimi pirmokai“

Kviečiame dalyvauti konkurse „Jūdriausi būsimi pirmokai“

Kviečiame Klaipėdos rajono savivaldybės būsimus pirmokus dalyvauti konkurse „Jūdriausi būsimi pirmokai“!

Konkurso užduotis – atskleisti judriųjų žaidimų privalumus, kaip galimybę mokytis judesių, komandinio ir individualaus darbo įgūdžių bei didinti vaikų įsitraukimą ir motyvaciją atliekant fizinio aktyvumo veiklas.

Konkurso užduoties – judriųjų žaidimų pobūdis – nėra ribojamas, galimas bėgimas, ėjimas, šokis, važiavimas dviračiu, estafetės, orientaciniai žaidimai, mankštos ir kiti žaidimai. Konkurse dalyviai (ar komandos vadovas) turi fiksuoti vaizdo įrašu atliekamas konkurso užduotis, o įraše turi atsispindėti ne mažiau nei 3 judrieji žaidimai, aiškiai matant jo tikslą ir įgyvendinimo eigą. Vaizdo įrašo trukmė – iki 60 s.

Užfiksuotas akimirkas sųskite el. paštu ema.navickiene@visuomenessveikata.lt iki gegužės mėn. 31 d. 19 val.

Konkurso rezultatus vertina ir pristato konkurso komisija. Konkurse atliktos aktyvios veiklos bus vertinamos atsižvelgiant į šiuos kriterijus:

  • aktyvių veiklų intensyvumas ir unikalumas;
  • kūrybiškumas;
  • vaizdo įrašų kokybė.

 

Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti prizu – fizinio aktyvumo lavinimo ir ugdymo kortelėmis – ir elektroniniais padėkos raštais (tausokime gamtą).

Smulkesnė informacija el. p. ema.navickiene@visuomenessveikata.lt ir tel. 8 693 28619.

Konkurso nuostatai

Konkurso tikslas – skatinti priešmokyklinio amžiaus vaikų, gyvenančių ir besimokančių Klaipėdos rajone, fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenseną, įtraukiant visą mokyklos bendruomenę (vaikus, tėvus, mokytojus, asistentus ir kt.).

Konkurso uždaviniai:

1.Raginti vaikus ir mokyklos bendruomenę mėgautis ir įsitraukti į judriųjų žaidimų veiklas;

2.Atkreipti dėmesį į linksmą ir įtraukiantį fizinį aktyvumą kasdien ir jo teikiamą naudą;

3.Puoselėti vaikų ir mokyklos bendruomenės fizinį raštingumą ir kūrybiškumą.

 

Konkursas finansuojamas iš Europos Sąjungos socialinio fondo lėšų, įgyvendinant projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Klaipėdos rajone“.Skip to content