Kviečiame Klaipėdos rajono vaikus į sveikatingumo dienos stovyklą „Tapk sveikatos ambasadoriumi!“

Kviečiame Klaipėdos rajono vaikus į sveikatingumo dienos stovyklą „Tapk sveikatos ambasadoriumi!“

 

LAISVŲ VIETŲ NEBELIKO, REGISTRACIJA SUSTABDYTA!

 

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras Klaipėdos rajone gyvenančius 7 – 10 metų vaikus kviečia į vaikų sveikatingumo dienos stovyklą „Tapk sveikatos ambasadoriumi!“. Stovykla vyks vasario 17 – 21 dienomis, nuo 9.30 iki 17.30 val. Gargždų „Minijos“ progimnazijoje, P. Cvirkos g. 25, Gargždai.

Stovyklos metu vaikai turės puikią galimybę pagilinti turimas sveikos gyvensenos žinias pirmosios pagalbos, mitybos, fizinio aktyvumo, dantų ir burnos priežiūros bei priklausomybes sukeliančių medžiagų vartojimo prevencijos temomis.

Stovyklos dienos bus pradedamos aktyvia ir linksma mankšta, vaikai kasdien susipažins su skirtingomis ir įdomiomis edukacijomis. Profesionalių lektorių komanda aiškiai ir paprastai, remdamiesi ne tik teorija, bet ir praktiniais užsiėmimais, sukurs įsimintiną stovyklos atmosferą ir padės ugdyti pagrindines sveikos gyvensenos kompetencijas stovyklos dalyviams. Savo jėgas ir sugebėjimus vaikai išbandys orientaciniuose pėščiųjų/dviračių žygiuose bei linksmose, komandinį darbą stiprinančiose estafetėse ir rungtyse. Vaikai gebės pasigaminti sveikatai palankius patiekalus ir sąmoningai į(si)vertinti savo mitybą. Po stovyklos vaikai taps tikrais sveikatos ambasadoriais, galės skleisti sveikatingumo idėjas ir žinias bendraamžių tarpe.

Susipažinkite su stovyklos programa.

Kaip dalyvauti? Registruotis el.paštu renginiai@visuomenessveikata.lt ir tel. 8 655 74790. Registruojantis el. paštu nurodykite kontaktinio asmens (tėvelio ar globėjo) vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį, vaiko vardą, pavardę, gimimo datą.

Registracija vyksta iki 2019 m. vasario 13 d., užpildžius vietas registracija stabdoma, nes vietų skaičius ribotas.

Aktualu: pasirašant stovyklos sutartį būtina pridėti galiojančią vaiko sveikatos pažymą.

Tėvai (globėjai) turi pasirūpinti vaiko pristatymu ir pasiėmimu į/iš stovyklos.

Stovykla finansuojama Europos Sąjungos socialinio fondo lėšomis įgyvendinant projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Klaipėdos rajone“, Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-31-0006.Skip to content